Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Prezentace GIS Libereckého kraje

Dny GIS Liberec 2023

Do Liberce se opět vrací oblíbená akce pořádaná v rámci celosvětového dne GIS - Dny GIS Liberec. A již tradičně bude její součástí i výtvarná soutěž, letos na téma "Svět tak trochu naruby".

Dny GIS Liberec 2023 se budou konat ve dnech 21.-22. listopadu 2023 v prostorách Technické univerzity v Liberci.

Samotné akci předchází výtvarná soutěž, do které se mohou zapojit jednotlivci či dvou až tříčlenné týmy žáků základních a středních škol. Úkolem soutěžících je vytvořit netradiční výtvarné dílo, jehož součástí musí být mapa, a toto dílo by mělo co nejlépe vystihovat téma soutěže související s klimatickou změnou. 

Bližší informace o soutěži naleznete v přiložených souborech. Vyhlášení výherců pak proběhne v listopadu v rámci akce Dny GIS Liberec 2023.

Plakát k výtvarné soutěži

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky