Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Odbor kanceláře hejtmana

Náplň činnosti

Sekretariát hejtmana zajišťuje plynulý chod úřadu, plánování a organizaci jednání, přípravu dokumentace a správu agendy. Oddělení krizového řízení má za úkol koordinovat přípravu a reakci na mimořádné události, včetně zajištění bezpečnosti a ochrany obyvatelstva. Organizační oddělení se stará o technické a organizační zabezpečení jednání rady a zastupitelstva a spolupracuje s ostatními odbory. Oddělení tiskové a vnějších vztahů má na starosti informování veřejnosti o činnosti kraje, propagaci a prezentaci vnitřně i vně České republiky.

Užitečné odkazy

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky