Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Oddělení krizového řízení

Náplň činnosti

Oddělení krizového řízení má dvojí roli. Slouží jako pracoviště krizového řízení podle zákona o krizovém řízení a zároveň zajišťuje státní správu podle určitých zákonů. Jeho hlavní úkoly zahrnují koordinaci přípravy na mimořádné události, organizaci záchranných prací v případě krizových situací a správu havarijních a krizových plánů kraje. Také se podílí na zajištění dodávek a řídí evakuace obyvatel v případě nebezpečí. Další činnosti zahrnují hodnocení projektů žadatelů o dotace a plnění úkolů v oblasti prevence kriminality. Oddělení rovněž administruje některé dotace a registruje smlouvy a objednávky.

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky