Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Projekt přeshraniční prezentace Libereckého kraje

Projekt „Přeshraniční spolupráce Libereckého kraje“ byl financován z programu Interreg IIIA Česká republika – Sasko a jeho výsledkem bylo vydání knihy Libereckým krajem hrady a zámky.

Slavnostní křest knihy proběhl dne 8. 6. 2006 na hradě Grabštejn u Chotyně.

V lednu roku 2007 byla na webové stránky Libereckého kraje umístěna informace o výrobě  DVD a CD vizitek s uvedením, že DVD a CD vizitky byly vydány za podpory programu Interreg IIIA.

Dne 28. 3. 2007 obdržel Liberecký kraj od MMR informaci, že byl předám příkaz k převodu prostředků ze státního rozpočtu ve výši 2.156.700 Kč.

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky