Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Databáze BF´s a GF´s - vyhledávání dle kritérií

 

Představujeme Vám užitečné nástroje k vyhledávání lokalit dle stanovených kritérií, a to DATABÁZI BROWNFIELDS a DATABÁZI GREENFIELDS

Naší snahou je ulehčit potenciálním investorům najít vhodné lokality odpovídající přímo jejich zadaným požadavkům. V databázích je nyní možné vyhledávat dle různých kritérií – do vyhledávače lze zadat např. požadované umístění lokality (obec, ORP, okres), požadovanou rozlohu, dopravní dostupnost atd. Databáze vznikly z důvodu velkého zájmu o problematiku brownfields a greenfields ze strany veřejnosti i médií. Pevně věříme, že tyto aplikace požadavky na stále nové, detailnější a lépe vyhledatelné informace plně splňují.

V případě, že máte zájem získat podrobnější informace o lokalitách uvedených v databázích, můžete využít bezplatné konzultace ARR - Agentury regionálního rozvoje spol. s r.o. Kontaktní osobou je Marek Pšenička, tel. 607 571 371, e-mail: m.psenicka@arr-nisa.cz

Na národní úrovni byla vytvořena Národní databáze brownfieldů, kterou spravuje Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky