Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Živelní pohromy

Odhad škod na majetku sloužícího k zabezpečení základních funkcí území

Povinnost zjišťování odhadu škod na majetku (státním, krajském, obecním a soukromém) způsobeného živelní pohromou v době vyhlášeného krizového stavu vyplývá Libereckému kraji ze zákona č. 2/2002 Sb.  Na základě tohoto zákona kraj sestavuje přehled o předběžném odhadu nákladů na obnovu majetku sloužícího k zabezpečení základních funkcí v území.

V roce 2010 a 2013 postihly Liberecký kraj bleskové povodně. Pod jednotlivými odkazy naleznete informace týkající se odhadu škod vzniklých při povodních z roku 2010 a 2013.

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky