Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Oddělení financování nepřímých nákladů

Náplň činnosti

Oddělení financování nepřímých nákladů se stará o hospodaření škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Poskytuje jim metodickou a konzultační činnost v oblasti hospodaření, financování, účetnictví, investic a správy nemovitého majetku. Připravuje podklady pro rozhodování o zahájení a zadání jejich veřejných zakázek. Zpracovává účetní závěrky škol a školských zařízení. Vede kompletní účetní agendu odboru školství, mládeže, tělovýchovy a sportu. 

Kontakty

Všechny kontakty

Nevíte kam dál?

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky