Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu

Náplň činnosti

Odbor se zaměřuje na vzdělávací a sportovní aktivity v regionu. Vykonává státní správu ve školství. Zajišťuje provoz škol a školských zařízení v Libereckém kraji, které zřizuje. Zároveň poskytuje metodickou pomoc také školám ostatních zřizovatelů v kraji i jejich zřizovatelům. Prostřednictvím dotací se podílí na financování sportovních i volnočasových aktivit mládeže, podporuje talentované děti, seniory i žáky se zvláštními vzdělávacími potřebami. Zajišťuje projekty ve vzdělávání. 

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky