Interní předpisy Krajského úřadu Libereckého kraje

• Kontrolní řád Krajského úřadu Libereckého kraje (zde)
  • Metodika k hodnocení zaměstnanců zařazených do KÚ LK (zde)
  • Modul USU – univerzální spisový uzel – příručka uživatele GINIS (zde)
  • Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2023 Pravidla pro přijímání a vyřizování petic a stížností (zde)
  • Organizační řád Krajského úřadu Libereckého kraje (Organizační řád platný k 01. 01. 2024)
  • Organizační směrnice OS-15/01/17 kterou se stanovují pravidla pro poskytování a hospodaření s osobními ochrannými pracovními prostředky a pro poskytování služebních stejnokrojů (zde)
  • Organizační směrnice OS-01/01/08 kterou se stanovují komunikační toky uvnitř KÚ LK při řešení mimořádných a krizových situací (zde)
  • Organizační směrnice OS-01/02/23 o opatřeních k činnostem v oblasti ochrany utajovaných informací, zvláštních skutečností, zajištění fyzické bezpečnosti k ochraně osob a opatření krajského úřadu při řešení mimořádné události nebo krizové situace (zde)
  • Směrnice Rady kraje 1/2019  k politice řízení bezpečnosti informací  (zde)
  • Organizační směrnice OS-15/03/08 k postupu při přijímání nových zaměstnanců Krajského úřadu LK a při skončení pracovního poměru (zde)
  • Organizační směrnice OS-15/04/09 kterou se stanovují pravidla autoprovozu KÚ LK (zde)
  • Organizační směrnice OS-15/07/10 ke stanovení rozsahu a způsobu zabezpečení požární ochrany v budově sídla Krajského úřadu Libereckého kraje (zde)
  • Organizační směrnice OS-15/04/23 Pravidla pro objednávání a provoz zasedacích sálů (zde)
  • Organizační směrnice OS-15/10/10 Vstupní vzdělávání zaměstnanců zařazených do Krajského úřadu Libereckého kraje (zde)
  • Organizační směrnice OS-16/18/10 o vnitřním řídícím a kontrolním systému (zde)
  • Organizační směrnice OS-18/01/19 Systém řízení rizik (zde)
  • Pracovní řád Krajského úřadu Libereckého kraje (zde)
  • Kontrolní orgán Krajského úřadu LK (zde)
  • Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2023 Pravidla pro přijímání a vyřizování petic a stížností (zde)
  • Spisový řád Krajského úřadu Libereckého kraje (zde)