Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Podpora procesů v rámci reformy péče o duševní zdraví v Libereckém kraji

SPOL

V rámci Operačního programu Zaměstnanost plus („OPZ+“), konkrétně jeho Výzvy č. 03_22_006 Podpora procesů ve službách - kraje, zahájil Liberecký kraj realizaci projektu "Podpora procesů v rámci reformy péče o duševní zdraví v Libereckém kraji", registrační č. CZ.03.02.02/00/22_006/0001329. 

Financování projektu je zajištěno z Evropského sociálního fondu, ze státního rozpočtu České republiky a z rozpočtu Libereckého kraje v celkové výši 15.795.600,05 Kč.

 

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky