Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Podpora standardizace orgánu sociálně právní ochrany Krajského úřadu Libereckého kraje - projekt ukončen 30. 6. 2015

e

V rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost zahájil dne 1. února 2014 Liberecký kraj realizaci grantového projektu s názvem "Podpora standardizace orgánu sociálně právní ochrany Krajského úřadu Libereckého kraje", reg. č. CZ.1.04/3.1.03/C2.00010. Financování projektu je zajištěno z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu České republiky v celkové maximální výši 4 277 770,30 Kč. 

Projekt se zaměřuje na nastavení systematické práce v orgánu sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD) v návaznosti na tvorbu standardů kvality OSPOD na Krajském úřadu Libereckého kraje.

Bližší informace o projektu jsou k dispozici v následujícím textu: Popis projektu a na webové prezentaci: ESF ČR.

Standardy kvality sociálně-právní ochrany dětí Krajského úřadu Libereckého kraje

Schéma pracovních skupin - Krajská koordinační struktura pro plánování sociálních služeb na území Libereckého kraje a pracovní skupiny v rámci sociálně-právní ochrany dětí (.pdf, 329 kB, 15. 3. 2024)

SEZNAM METODICKÝCH DNŮ pro orgány sociálně-právní ochrany dětí obecních úřadů obcí s rozšířenou působností Libereckého kraje (.pdf, 366 kB, 15. 3. 2024)

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky