Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Odbor zdravotnictví

Náplň činnosti

Naším cílem je poskytování dostupné, kvalitní a bezpečné zdravotní péče prostřednictvím sítě praktických lékařů, ambulantních specialistů i nelékařských zdravotnických pracovníků a prostřednictvím garantované sítě páteřních nemocnic. Usilujeme o to, aby občané Libereckého kraje zodpovědně a aktivně pečovali o své zdraví, aby vnímali zdravý životní styl jako jeho nejdůležitější podmínku.

Užitečné odkazy

Průkaz osoby s PAS (poruchou autistického spektra)

Odbor zdravotnictví ve spolupráci s MZ ČR také distribuuje průkazy– kontaktní osoba: Lucie Bubeníková, tel.: 485 226 544, email: lucie.bubenikova@kraj-lbc.cz

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky