Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Oddělení ekonomiky a zdravotní politiky

Náplň činnosti

Oddělení ekonomiky a zdravotní politiky zajišťuje agendu Dotačního fondu Libereckého kraje za resort zdravotnictví. Metodicky vede příspěvkové organizace, spolupracuje s páteřními nemocnicemi na zajištění lékařské pohotovostní služby v kraji. Podílí se na vytváření a naplňování koncepčních a odborných materiálů v souladu s rozvojovými dokumenty Libereckého kraje.

Kontakty

Ing. Naďa Veselá

vedoucí oddělení ekonomiky a zdravotní politiky - příprava materiálů do rady kraje a zastupitelstva, kontrola účetních závěrek, rozpočtů a vypořádání HV příspěvkových organizací, zástupce vedoucí odboru

Kancelář 1520

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky