Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Odbor životního prostředí a zemědělství

Náplň činnosti

Odbor životního prostředí a zemědělství vykonává rozsáhlou přenesenou působnost dle zákonů v oblasti životního prostředí. Informuje o stavu životního prostředí v LK a to i  prostřednictvím příspěvkové ekovýchovné organizace Střevlík.

V samostatné působnosti pořizuje koncepční dokumenty v oblasti životního prostředí a podílí se na jejich plnění. Administruje dotace z prostředků Fondu ochrany vod, Lesnického fondu, Fondu Turów a Dotačního fondu LK. Podporuje regionální výrobce potravin.

Užitečné odkazy

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky