Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

8.1 Podpora environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty

Od roku 2022 je do programu 8.1 začleněna podpora dlouhodobé práce s mládeží v oblasti životního prostředí a zemědělství (vč. včelařských, rybářských a mysliveckých kroužků), která byla dříve realizována prostředníctvím programu 8.4.

Aktuálně

"Zastupitelstvo Libereckého kraje schválilo dne 19.12.2023 vyhlášení programu č. 8.1 Podpora environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty pro rok 2024 s celkovou finanční alokací 1.400.000 Kč."

kalendarVyhlášení: 20.12.2023       kalendarZahájení: 01.02.2024             kalendarUkončení: 29.02.2024

ÚČEL PODPORY A)

  • Podpora činnosti středisek ekologické výchovy a ekoporaden (s výjimkou jednodenních a kratších než jednodenních výukových programů pro školy) 
  • Podpora škol a odborných organizací v oblasti environmentálního vzdělávání
  • Školní a studentské práce s tématikou ochrany životního prostředí
  • Organizace akcí směřujících ke zlepšování životního prostředí za účasti veřejnosti
  • Preferovány budou projekty s dlouhodobým působením na cílovou skupinu  

ÚČEL PODPORY B)

  • Podpora dlouhodobé práce s mládeží v oblasti životního prostředí a zemědělství (vč. včelařských, rybářských a mysliveckých kroužků)

Pro více informací navštivte stránku Dotace Libereckého kraje

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky