Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Směrnice o ekologizaci provozu budovy Libereckého kraje

Dne 28.2.2007 vešla v účinnost organizační směrnice ředitele Krajského úřadu Libereckého kraje O ekologizaci provozu budovy Libereckého kraje (OS-08/03/07). Tato směrnice stanovila povinnosti zaměstnancům Krajského úřadu Libereckého kraje, směřující k jejich šetrnému chování vůči životnímu prostředí a k dodržování legislativy na úseku životního prostředí.

Počátkem roku 2011 byla provedena první aktualizace směrnice a 1. června 2011 nabyla účinnosti organizační směrnice KÚLK OS-08-05-11, která nahradila tu původní. Druhá aktualizace č. OS-08-01-22 byla provedena v lednu 2022 s účinností od 1. března 2022 především z důvodu změny legislativy na úseku odpadového hospodářství.

Aktuální znění ekologizační směrnice je k dispozici zde:

Směrnice o ekologizaci provozu budovy Libereckého krajeSměrnice o ekologizaci provozu budovy Libereckého kraje (.pdf, 486 kB, 21. 2. 2024)

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky