Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Informační systém odpadového hospodářství (ISOH)

Informace o povolených a provozovaných zařízeních, obchodnících, zprostředkovatelích a dopravcích jsou zveřejňovány v Informačním systému odpadového hospodářství (ISOH), který spravuje a provzuje podle § 128 zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, Ministerstvo životního prostředí ČR. V ISOH jsou dále zveřejněny souhrnné informace  o odpadech a způsobech nakládání s nimi, informace podle zákona o výrobcích s ukončenou životností, seznam osob pověřených k hodnocení nebezpečných vlastností odpadů - https://visoh2.mzp.cz 

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky