Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

ASEKOL a. s.

Liberecký kraj a společnost ASEKOL a. s. (www.asekol.cz) realizují od roku 2009 společný projekt "Rozvoj sběru použitých elektrozařízení" za účelem podpory zpětného odběru odpadních elektrozařízení v kraji. Každý rok se aktualizuje vybavení měst a obcí i jiných institucí prostředky pro sběr odpadních elektrozařízení, probíhá školní vzdělávací projekt Recyklohraní, chritativní sběrový projekt Věnuj mobil. Každý rok probíhá vyhodnocení soutěže obcí a měst z Libereckého kraje ve sběru drobného elektra. 

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky