Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

ELEKTROWIN a. s.

Liberecký kraj a společnost  ELEKTROWIN a.s. (www.elektrowin.cz) realizují od roku 2009 projekt "Intenzifikace zpětného odběru odpadního elektrozařízení v Libereckém kraji" s cílem dosažení správného chování obyvatel v oblasti nakládání s vysloužilými elektrospotřebiči. Jinými slovy, aby každý věděl, že vysloužilé elektrospotřebiče nemají končit v běžném komunálním odpadu. Každoročně jsou tak realizovány aktivity v oblasti materiálové podpory zpětného odběru odpadních elektrozařízení spojené s osvětovými akcemi v rámci mediální kampaně. Každý rok probíhá vyhodnocení soutěže obcí a měst z Libereckého kraje ve zpětném odběru odpadních elekrozařízení. 

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky