Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Frýdlant dostane sto tisíc Kč za vítězství v soutěži památkových zón

02. 04. 2014

Rada LK rozhodla o poskytnutí finančního daru ve výši 100.000 Kč Městu Frýdlant za vítězství v krajském kole soutěže o nejlepší Program regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón za rok 2013.

Program regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón (dále jen program regenerace) je dotačním titulem Ministerstva kultury České republiky určeným k obnově kulturních památek nacházejících se v nejcennějších částech našich historických měst. Čerpat finanční prostředky z programu regenerace mohou jen města, která mají zpracován vlastní program regenerace (dále jen projektový dokument) a na obnovách památek se podílejí finančně spolu s vlastníkem.

„V krajském kole soutěže o Cenu Programu regenerace za rok 2013 rozhodla hodnotitelská komise o vítězství projektového dokumentu Města Frýdlant. Navrhujeme, aby Liberecký kraj ocenil kvalitní práci Města Frýdlant a jako výraz uznání věnoval tomuto vítězi krajského kola finanční dar ve výši 100.000 Kč,“ uvedla Hana Maierová s tím, že návrh ještě musí schválit Zastupitelstvo LK na svém jednání 22. 4. 2014. 

Viz také video: http://www.youtube.com/watch?v=N8PcoH4HFPI

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 739541588