Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Centrum zdraví českolipské nemocnice navštíví odborník na výživu Petr Havlíček

16. 10. 2015

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa uvítá v úterý 20. října odborníka na výživu Petra Havlíčka. Ten se nejprve zúčastní autogramiády v místním Centru zdraví a poté s ním může přijít besedovat veřejnost do zasedací místnosti nemocnice.

„Na jaře letošního roku jsme v našem areálu nově otevřeli Centrum zdraví, které všem obyvatelům nabízí, kromě jiného, také potraviny ze zdravé výživy,“ připomíná generální ředitel nemocnice Jaroslav Kratochvíl. „Zdravý životní styl se dnes stává součástí mnoha obyvatel, proto nám připadalo jako zajímavý nápad nabídnou našim občanům setkání s tímto populárním poradcem na výživu a zdravý životní styl,“ doplňuje na adresu konané akce  Kratochvíl.

Program, který nemocnice pro místní obyvatele s Petrem Havlíčkem připravila, začíná ve 13:00 hodin v Centru zdraví (v prostorách bývalé vrátnice NsP). Pro prvních 50 návštěvníků je připravena zdarma kniha „Jídlo jako životní styl - III.“, které je Petr Havlíček spoluautorem. Další zájemce jistě potěší fotografie s autorovým podpisem. Konec autogramiády je stanoven na 14:30 hodin. Centrum zdraví si navíc při této příležitosti připravilo plošnou 5% slevu na veškerou zdravou výživu pro všechny návštěvníky.

Od 15:00 hodin se mohou všichni příznivci zdravého životního stylu zúčastnit besedy v 6. patře budovy polikliniky českolipské nemocnice. Zde si boudou moci občané nejenom poslechnout krátkou přednášku na téma jak zdravě žít, ale dostanou možnost také Petru Havlíčkovi položit otázky. 

Daníčková Blanka
blanka.danickova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 732765215