Herečka Olga Lounová GALAXY Rally Lužické hory 2013 nedokončila

• 28. 04. 2013 21:42

Největší mediální hvězda GALAXY Rally Lužické hory 2013, která odstartovala v sobotu 27. dubna na náměstí v Hrádku nad Nisou, herečka a zpěvačka Olga Lounová za volantem Renault Clio Sport se spolujezdcem Richardem Nesvadbou do cíle nedojela. Zradila ji převodovka.

Vítězství si z loňského roku zopakovala posádka Tomáš  Kostka a Miroslav Houšť na voze Ford Fiesta WRC. Automobilovou soutěž, jejíž trať vedla Trojzemím, odstartovali hejtman LK Martin Půta, poslanec Petr Skokan a starosta Hrádku n. N. Josef Horinka, jenž několik hodin poté vstoupil v místním kostele sv. Bartoloměje do svazku manželského.

Celková délka rally byla 252,05 km,
z toho se jelo  6 rychlostních zkoušek v délce 70,3 km. Z 87 vozů odstoupilo ze závodu 19 posádek. GALAXY Rally Lužické hory 2013 byla zařazena do Mistrovství České republiky ve sprintrally, Lužického poháru a Deutsche Rallye Serie,

Konečné pořadí TOP10 - GALAXY Rally Lužické hory 2013

1.