Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Konec hladu i život ve vodě jsou témata krajského setkání o udržitelném rozvoji

Anna Vašková

odborný zaměstnanec

 • 15. 05. 2023 11:19
 • Rozvoj

Sdílet článek

Otevřené krajské setkání (nejen) Zdravých obcí a měst se uskuteční 30. května od 10 hodin v budově Krajského úřadu Libereckého kraje. Konference je určena pro zástupce měst a obcí, pracovníky městských úřadů nebo pro každého se zájmem o problematiku. O své zkušenosti s ekologickým a udržitelným chodem samospráv se podělí zástupci Zdravých měst. Záštitu nad akcí převzal hejtman Martin Půta.

Na programu je diskuse o odpovědném plánování, trvale udržitelném rozvoji, péči o zdraví a zapojování veřejnosti do rozhodování. Úvodní slovo pronesou hejtman Martin Půta a radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova Jiří Ulvr. Následuje debata o možnostech pro spolupráci v Libereckém kraji, ukázky praxe z regionu a sdílení novinek z resortů.

Diskusní setkání připravuje Liberecký kraj ve spolupráci s asociací Národní sítí Zdravých měst České republiky. Ta vznikla v roce 1994 a sdružuje 135 municipalit a regionů.  

 

 • NSZM Co jo je a co nabizi (.pdf)
  180 kB
  15. 05. 2023 11:21
 • Krajske setkani PROGRAM (.pdf)
  254 kB
  15. 05. 2023 11:21

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky