Kraj pořádá seminář o dotačních programech pro venkov

• 17. 03. 2010 14:23

Celostátní sítˇ pro venkov Libereckého kraje ve spolupráci s Libereckým krajem pořádá 1. dubna v sídle Libereckého kraje, U jezu, v Liberci seminářPrezentace dotačních programů pro rozvoj venkova“. Akce je připravována v rámci činnosti Celostátní sítě pro venkov Libereckého kraje pod záštitou RNDr. Víta Příkaského, náměstka hejtmana pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

Cílem semináře je zvýšit informovanost a dostupnost podpory v rámci Programu pro rozvoj venkova financovaného Evropským fondem pro rozvoj venkova,“ uvedl Vít Příkaský s tím, že . proto bude v rámci semináře zpracována anketa, na níž bude navazovat příprava typových projektových žádostí k veřejnému použití.

Program:

9:00 – 9:30 Registrace účastníků

9:30 – 9:45 Úvodní slovo RNDr.Vít Příkaský, náměstek hejtmana pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova

9:45 - 10:00 Zahájení Ing. Martin Mrázek, ředitel Krajské agentury pro zemědělství a venkov Liberecký kraj

10:00 – 10:45 Prezentace opatření OSA III PRV – 1. Část Ing. Jitka Tvrzníková, metodička ÚZEI Praha

10:45 – 11:00 Přestávka (nápoje)

11.00 - 11:45 Prezentace opatření OSA III PRV – 2. Část Ing. Jitka Tvrzníková, metodička ÚZEI Praha

11:45 – 12:00 Přestávka (občerstvení)

12:00 - 12:30 Prezentace metody LEADER, práce MAS a poradenství v oblasti Zelená úsporám PhDr. Jitka Doubnerová, manažerka MAS Mikroregionu Frýdlantsko

12:30 – 12.45 Přestávka (občerstvení)

12:45 – 13.30 Grantový fond Libereckého kraje na rok 2010

zástupce odboru regionálního rozvoje a evropských projektů KÚLK

13:00 – 13:30 Vyhodnocení a závěr ( odevzdání vyplněného anketního lístku

Akce je pořádána bez vložného. Z organizačních důvodů Vás prosíme o zaslání návratky do 15. 3. 2010 na níže uvedenou kontaktní adresu: Ing. Jana Šnytrová AZV Liberec U Nisy 6a LIBEREC Tel.: 485246313 E-mail: jana.snytrova@mze.cz.