Krajské kolo Juniorského maratonu vyhráli studenti jabloneckého sportovního gymnázia

• 28. 04. 2014 16:27
  • Školství

Krajské kolo Juniorského maratonu – Běháme pro Evropu v Jilemnici vyhrály dvě štafety sportovního gymnázia v Jablonci and Nisou, třetí skočilo přespolní družstvo Gymnázia Vrchlabí.

Závod pod záštitou hejtmana LK Martina Půty pozdravili na startu radní Petr Tulpa, starosta města Vladimír Richter, olympionik a absolvent pořádající školy Jaroslav Soukup a bývalá běžkyně na lyžích Květa Jeriová Pecková.

Štafetový závod na maratonské trati pro 10ti členná družstva středních škol. Vítězové regionálních kol se účastní finále - Volkswagen Maratonu Praha 11. 5. 2014.

Gymnázium Jablonec nad Nisou

Gymnázium Jablonec nad Nisou