Nabídka dětem postiženým povodněmi

Ing. Bc. Halašková Romana

• 09. 08. 2010 13:19

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR poskytne čtrnáctidenní ozdravný pobyt u moře v Chorvatsku dětem z rodin postižených povodní v Libereckém kraji.

Podmínky:

·         cesta, pobyt včetně plné penze, je zdarma

·         dítě a jeden z rodičů pojištěn ve VZP

·         věk dítěte 6 - 16 (+ 365 dní) let

·         na místě se o děti stará kvalifikovaný pedagogický personál a je zajistěn lékařský dohled našimi lékaři

·         starosta popřípadě krizový štáb obce potvrdí, že dítě je přímo z rodiny vážně postižené povodní

·         registrující dětský praktický lékař potvrdí zdravotní způsobilost dítěte se cesty a pobytu zúčastnit

·         cesta bude realizována autobusem z Liberce v nejbližších dnech (bude upřeněno)

*/ podmíny se mohou během času poněkud změnit

Další informace:

Rodiče dítěte navštíví zástupci pojišťovny, kteří s nimi projednají potřebné záležitosti.

Počet míst je omezen – o konečném zařazení do pobytu rozhodne VZP ČR.

Informace o místě pobytu: http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Prevence/morsky-konik/ a http://www.morsky-konik.cz/

Informace starostům a krizovým štábům měst a obcí postižených povodněmi

a)      VZP ČR prosí o vytipování rodin s dětmi, které splňují podmínky a o uvedenou nabídku by měly zájem.

b)     K identifikaci rodičů prosíme o kontaktní údaje a číslo mobilního telefonu (popřípadě umožnění setkání prostřednictvím krizového štábu).

c)      Kontatní údaje prosíme hlašte na telefon 952 231 201, 952 231 202, mobil 733 610 717 nebo 733 610 763 nebo na email: informace54@vzp.cz. Na uvedených telefonech Vám postyneme také aktuální informace.

V Praze a Liberci 9. srpna 2010

Jiří Benedikt