Náměstek hejtmana LK Radek Cikl zahájil republikové finále škol ve volejbale

• 28. 03. 2012 15:18

Do sportovní haly Technické univerzity v Liberci se včera sjely volejbalové týmy žákyň a žáků ZŠ a SŠ narozených v letech 1995 až 1998 z dvanácti měst České republiky, aby se utkaly v soubojích vítězství v republikovém finále ve volejbale.

Nad soutěží převzal náměstek hejtmana LK Radek Cikl, který se zúčastnil i zahajovacího ceremoniálu.

„Přeji vám hodně sportovních úspěchů v soutěži a také spoustu veselých zážitků. Hrajte tak, abyste se vyvarovali úrazů, protože k těm je ve sportu vždy blízko,“ zdůraznil náměstek.

Bývalá mistryně světa v běhu na lyžích Květa Jériová-Pecková  při zahájení finále vyzvala sportovce k fair play hře.

Vítězové mají právo startovat na Mistrovství světa škol ISF konaném 2. - 10. 6.2012 ve Francii.

Zúčastněné týmy:

Dívky                                          Chlapci