Občané Hodkovic, zeptejte se znovu hejtmana, Váš názor ho zajímá!

Bc. Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

• 25. 04. 2017 12:48

Hejtman Martin Půta pokračuje ve svých pravidelných výjezdech po městech a obcích Libereckého kraje a setkáních s občany a zastupiteli. V rámci již tradičního Dne s hejtmanem ve čtvrtek 27. dubna navštíví Hodkovice nad Mohelkou. S občany a zastupiteli se potká v 15:30 hodin v obřadní síni tamní radnice.

Návštěvu začne hejtman na Městském úřadě v Hodkovicích nad Mohelkou, kde jej přivítá starostka Markéta Khauerová. Poté se pozdraví s dětmi Mateřské školy Sluníčko a následně navštíví Základní školu T. G. Masaryka a rovněž si prohlédne prostory školní družiny a umělecké školy.

Cestou na pracovní oběd se starosty okolních obcí se zastaví v Jílovém, kde se starostkou pohovoří o čistírně odpadních vod a kanalizaci. Po obědě si prohlédne stav krajské komunikace vedoucí z Hodkovic do Záskalí. Odpoledne navštíví společnosti Justr, s.r.o. a Monroe Czechia, s.r.o. a zastaví se v zařízení Domov a centrum aktivity, jehož zřizovatelem je Liberecký kraj.

Hejtmanský den zakončí Martin Půta již tradičním setkáním s občany a zastupiteli. Beseda se uskuteční v obřadní síni radnice od půl čtvrté.

Program hejtmanského dne:

08:30 - 09:00                          přivítání na radnici Hodkovice nad Mohelkou

09:05 – 09:45                         MŠ Sluníčko Hodkovice nad Mohelkou

9:50 – 10:30                           ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice n. M. (prostory školní družiny a ZUŠ)

10:35 – 10:55                         ČOV a kanalizace (Jílové)

11:00 – 12:30                         Oběd se starosty v restauraci KáDáčko Hodkovice

12:30 – 12:45                         Krajská komunikace Hodkovice – Záskalí

12:50 – 13:40                         Justr, s.r.o. – jednoúčelové stroje special machines

13:45 – 14:30                         Monroe Czechia, s.r.o.

14:35 – 15:25                         Domov a centrum aktivity, příspěvková organizace

15:30 – 16:30                         Setkání s občany a se zastupiteli