Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Pojďme žít zdravě v Jilemnici

Bubeníková Lucie

asistentka vedoucí odboru zdravotnictví

  • 02. 05. 2016 13:13
  • Zdravotnictví

Sdílet článek

Ve středu 4. května 2016 proběhne již čtvrtý ročník akce s názvem „Pojďme žít zdravě“ v rámci „Dne zdraví ve Zdravém Městě“. Koná se již tradičně pod záštitou Petra Tulpy, člena rady kraje, řízení rezortu zdravotnictví, Víta Příkazského, člena rady kraje, řízení rezortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova, za účasti Ing. Jany Čechové, starostky města Jilemnice a zástupců Masarykovy Městské nemocnice v Jilemnici.  Je „putovní“, po Liberci, Jablonci nad Nisou a České Lípě přichystali hlavní organizátoři – Město Jilemnice, Masarykova městská nemocnice v Jilemnici, odbor zdravotnictví a odbor hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova Krajského úřadu Libereckého kraje společně s Krajskou hygienickou stanicí LK se sídlem v Liberci pestrou nabídku aktivit,  které patří do tzv. zdravého životního stylu (např. rozmanité pohybové aktivity, pestrá nabídka zdravého stravování s možností ochutnávky na místě, praktické rady péče o chrup pro všechny věkové skupiny nebo informace a ukázky v situacích, kdy se již problém se zdravím objeví). V programu se představí celá  řada místních i přizvaných organizací a společností. Podrobné informace s časovými údaji a konkrétními stanovišti všech akcí jsou zájemcům k dispozici na informačním letáku.

 

 

 

 

 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky