Sdruženáři se sjedou na Kontinentální pohár do Harrachova

• 17. 01. 2011 16:31
  • Školství

Závody Kontinentálního poháru v severské kombinaci se uskuteční v pátek 21. 1. a v sobotu 22. 1. 2011 v Klasickém areálu v Harrachově. Ceny vítězům předají náměstek hejtmana Radek Cikl a radní Pavel Petráček (oba ČSSD).

Kromě sdruženářů z 15 evropských zemí zde změří své síly na můstku HS 100 a trati 10 km i závodníci z USA a Kanady. Celkem se do závodu se přihlásilo úctyhodných 79 závodníků. České naděje, které budou startovat, jsou Aleš Vodseďálek, Petr Kutal, Lukáš Jančík a Tomáš Matura. Největšími favority jsou Rakušan Benjamin Kreiner, Němec Fabian Riessle, Ital Armin Bauer a Rus Sergej Maselnikov, kteří již několikrát okusili Světový pohár.

Kontinentální pohár, který začíná již ve čtvrtek 20. 1. v 10.30 hod. oficiálním tréninkem na můstku HS 100, pořádá Klasický areál Harrachov o.p.s. ve spolupráci se Sportovním areálem Harrachov a.s., Libereckým krajem, Svazem lyžařů ČR a Městem Harrachov

Přijďte fandit, vstup je volný.

Program závodů:

Čtvrtek 20.1. 10:30               Oficiální trénink - můstek HS 100, 3 kola