Seminář Jak opravit podstávkové domy se koná 4. května v Pertolticích

• 25. 04. 2013 16:53

Liberecký kraj v rámci projektu Společně pro zachování podstávkových domů – Zvýšení povědomí a informovanosti, který je financován z programu Cíl3 na podporu příhraniční spolupráce mezi ČR a Saskem, se koná v sobotu 4. května od 9 hodin v Pertolticích, čp. 64, v sále nad restaurací.

Semináře pod záštitou radní pro evropské projekty Ivany Hujerové, na který je nutno se předem přihlásit, se zúčastní radní Ivana Hujerová, pověřená vedením resortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova, organizaci zajišťuje MAS Mikroregionu Frýdlantsko, odborným garantem programu je Národní památkový ústav – územní pracoviště Liberec.

Doprava na místo: Veřejná doprava: autobus 540660 101 Frýdlant – Habartice, odjezd Frýdlant žel. st. 9:11

9 – 12 hod.

ODBORNÝ SEMINÁŘ K OBNOVĚ PODSTÁVKOVÝCH DOMŮ

Pertoltice čp. 64, sál nad restaurací