Silnice na Klepandě jen uzavřena do 15. srpna, objížďka vede přes Vlastibořice

• 06. 05. 2013 21:10

Silnice III/2885 v Jílovém u Držkova - Klepandě byla uzavřena pro veškerou dopravu v pátek 3. května v 11 hodin.

Důvodem byl podle radního pro dopravu Vladimíra mastníka propad časti propustku pod  vozovkou na Klepandě o rozměrech 2x2 m.

Objízdná trasa je vedena po silnici III/2882 přes obec Jílové u Držkova a dále po silnici III/2884 do obce Vlastiboř. Předpokládaný termín znovu otevření silnice III/2885 je 15. 8. 2013, hrubý odhad opravy činí 500 tisíc Kč

trasa objížďky viz příloha