Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

V pondělí 20. října bude hlavní pokladna v 10. patře uzavřena. Ve zcela mimořádných případech bude možné správní poplatky uhradit v hotovosti v kanceláři č. 1017 (1018). Prosíme však, aby klienti přednostně využili možnost zaslání plateb na bankovní účet kraje.

Kvůli další etapě oprav bude od čtvrtka 16. do neděle 19. října uzavřen most přes Nisu na krajské parkoviště a ke vstupu do jídelny. Pro přechod řeky po dobu oprav je třeba využít lávku v parku (směrem k iQLANDII).

Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Staňte se fotografem roku 2009 Libereckého kraje

Šírová Květa

  • 10. 09. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8566|autor:Šírová Květa|email:kveta.sirova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 324|mobil:|aktualizace:]

Soutěžní snímky můžete zasílat až do 15. září na e-mail: romana.halaskova@kraj-lbc.cz. Od 16. do 18. 9. vybere odborná porota složená ze zástupců Libereckého kraje a vedení Krajského úřadu Libereckého kraje dvacet nejlepších fotografií, které budou od 19. do 27. 9. zveřejněny na webových stránkách fotosoutěže www.fotokraje.cz. Zároveň začne veřejné internetové hlasování o nejlepší tři snímky. Autoři vítězných snímků budou odměněni balíčkem dárkových předmětů Libereckého kraje v hodnotě 1.000,- Kč.
Pravidla soutěže najdete v příloze.

  • Staňte se fotografem roku 2009 Libereckého kraje (.rtf)
    43 kB
    23. 10. 2009 14:55

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky