Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Mapové úlohy krizového řízení

PORTÁL KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ LIBERECKÉHO KRAJE
(portál KŘ je realizován v rámci "Programu Cíl 3/Ziel 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko".)

Zobrazovaná data v mapových úlohách z oblasti krizového řízení jsou průběžně doplňována a aktualizována. Uživatelé z oblasti veřejné správy mohou žádat zaměstnance oddělení krizového řízení (arnost.svarovsky@kraj-lbc.cz) o poskytnutí autorizovaného přístupu k aplikacím, jež vyžadují přihlášení.

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky