Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Hlavní pokladna v 10. patře je od čtvrtka 4. 7. do pondělí 15. 7. včetně UZAVŘENA.  Správní poplatky v hotovosti bude výjimečně možné složit v kanceláři č. 1017 nebo 1018. Platby je možné posílat i elektronicky na bankovní účet Libereckého kraje. Pokladna bude pro klienty znovu k dispozici od úterý 16. 7. 2024. Od července se také změní přestávka v rámci pokladních hodin (nově 11:00–12:00), otevírací doba od 1. 7.: pondělí:   8:00–11:00 | 12:00–17:00 úterý: 8:00–11:00 | 12:00–14:00 středa: 8:00–11:00 | 12:00–17:00 čtvrtek: 8:00–11:00 | 12:00–14:00 pátek: 8:00–11:00 | 12:00–14:00

Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Cena o nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón na úrovni Libereckého kraje za rok 2017

V roce 2017 se o vítězství v soutěži o nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón na úrovni Libereckého kraje utkala tři města – město Hrádek nad Nisou, město Nový Bor a město Lomnice nad Popelkou. Vítězem se poprvé stalo město Nový Bor se zdařilou obnovou komunikací a povrchů v centru města. Město Lomnice nad Popelkou se zúčastnilo s dokončeným restaurováním a výrobou nových zvonů ve zvonici na městském hřbitově a obnovou domu hrobníka s expozicí zvonů. Komise rovněž ocenila nadstandardní práci samosprávy na poli propagace města a turistického ruchu. Město Hrádek nad Nisou se soutěže zúčastnilo s částečnou obnovou objektu Besedy na Horním náměstí a s revitalizaci areálu tzv. Azylu.

Hrádek nad Nisou, Azyl, pokládka nové krytiny Azyl v Hrádku nad Nisou po obnově střechy

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky