Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Cena o nejlepší přípravu a realizaci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón na úrovni Libereckého kraje za rok 2018

Z trojice přihlášených měst se v letošním roce vítězem krajského kola soutěže za Liberecký kraj stalo město Lomnice nad Popelkou. Porazilo jak loňského vítěze krajského kola soutěže město Nový Bor, tak město Jilemnici, která se v roce 2012 stala vítězem celostátního kola a získala titul Historické město roku 2012. Prestižní ocenění město Lomnice nad Popelkou získalo za opravu muzea a hlavního městského hřbitova, kdy byly navráceny dva nové zvony do dřevěné zvonice a třetí zvon byl opraven. Součástí ocenění byla i obnova Karlovského náměstí. 

Karlovské náměstí v Lomnici nad Popelkou

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky