Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Bývalý hostinec u Ryšánků v Kamenickém Šenově

(Odboje 84, Kamenický Šenov)

Chcete se podívat, jak vypadá venkovská usedlost, jejíž historie sahá až do 17. století a dozvědět se něco o tom, co obnáší její obnova pomocí tradičních technologických postupů? Navštivte v neděli 21. 7. bývalý hostinec u Ryšánků na adrese Odboje 84 v Kamenickém Šenově a v rámci komentovaných prohlídek objektu se to dozvíte.

Obrazek1

Obrazek2

21. července 2024 od 10:00 do 16:00 hod.

Program

neděle

10:00 – 16:00 komentované prohlídky objektu, který v posledních letech prochází komplexní rekonstrukcí dle tradičních technologických postupů, drobné občerstvení v prostoru usedlosti.

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky