Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Chytřejší Liberecký kraj

Cílem je nasměrovat aktivity Libereckého kraje v oblasti využívání chytrých technologií tak, aby pozitivně ovlivňovaly život obyvatel v Libereckém kraji.

Koncepce nezahrnuje všechna témata, ve kterých je možné využití „chytrých řešení“, ale je zaměřena především na kompetence kraje, tedy na oblasti, ve kterých může kraj v krátkém čase připravit a realizovat projekty.

Koncepce Chytřejší Liberecký kraj

Koncepce identifikuje nejdůležitější témata, priority a problémy, k jejichž řešení se využívají nebo dají využít chytrá řešení a technologie.

Akční plán koncepce Chytřejší kraj

Akční plán idenfikuje konkrétní projekty a aktivity a je zpracován na období 3 let.

DALŠÍ INFORMACE JSOU K DISPOZICI NA WWW.1012PLUS.CZ.

Soutěž Chytrá města 2023

Projekt Akčního plánu koncepce Chytřejší kraj pro Liberecký kraj „Informační a datový portál Libereckého kraje“ získal v rámci sedmého ročníku prestižní celostátní soutěže Chytrá města za rok 2023 v kategorii Projekt pro regiony.

 

Soutěž Chytrá města 2021

Projekt Akčního plánu koncepce Chytřejší kraj pro Liberecký kraj "Hospodaření s vodou" získal v rámci pátého ročníku prestižní celostátní soutěže Chytrá města za rok 2021 zvláštní cenu poroty za přínos v oblasti hospodaření se srážkovou a šedou vodou.

 

Soutěž Chytrá města 2020

Akční plán koncepce Chytřejší kraj pro Liberecký kraj získal ocenění v rámci čtvrtého ročníku prestižní celostátní soutěže Chytrá města za rok 2020 v kategorii Vize/idea Smart City.

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky