Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hry I. zimní Olympiády s Orbitem pro děti České republiky 2004

logo 2004

Středočeský kraj
15. - 20. února 2004

Pořadatelstvím I. zimní Olympiády s Orbitem pro děti byl pověřen Českým olympijským výborem Středočeský kraj. Pro uspořádání sportovních soutěží pořadatel zvolil města Mladá Boleslav a Benátky nad Jizerou na území Středočeského kraje, v Libereckém kraji to byly Albrechtice v Jizerských horách, Smržovka, Jablonec n. Nisou – Břízky a Desná v Jizerských horách. Celá akce navázala na I. letní olympiádu dětí v roce 2003, která byla mimořádně úspěšná a vytvořila rozsáhlý a kvalitní vstupní prostor pro systematickou organizaci soutěží dětí a mládeže.

Účast reprezentačního družstva Libereckého kraje pak přinesla vynikající výsledky, celkově 1. místo v olympijském bodování krajů a bezkonkurenčně 1. místo v počtu získaných medailí

Umístění reprezentace Libereckého kraje:

  • 1. Liberecký kraj - 344 bodů
  • 2. Královéhradecký kraj - 147 bodů

Medaile:

19 zlatých medailí

23 stříbrných medailí

13 bronzových medailí

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky