Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Oddělení mládeže a sportu

Náplň činnosti

Oddělení mládeže a sportu administruje dotační programy na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích, sportovních akcí v kraji, neformálního vzdělávání, volnočasových aktivit dětí a mládeže, vědomostních olympiád či talentovaných dětí. Podílí se na organizaci veletrhů vzdělávání. Spravuje Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje www.edulk.cz. Zajišťuje Stipendijní program pro žáky vybraných řemeslných oborů středních škol. 

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky