Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Oddělení vzdělávání a organizace školství

Náplň činnosti

Oddělení vzdělávání a organizace školství je odvolacím orgánem proti rozhodnutí ředitelů škol a školských zařízení v kraji. Rozhoduje o uznání zahraničního vzdělání. Poskytuje metodickou podporu školám a školským zařízením bez rozdílu zřizovatele a zřizovatelům v oblastech předškolního, základního, středního, vyššího odborného, uměleckého a zájmového vzdělávání. Poskytuje poradenství v oblasti platů a mezd, v pracovně právních vztazích nebo v oblasti konkurzního řízení a školských rad.

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky