Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

ASTERA s.r.o.

O společnosti: 
ASTERA je realizační sklářský atelier. Specializuje se na zakázkovou výrobu dekorativního skla a křišťálu. Vytváří atypické prvky do architektury, netradiční doplněk interiéru, unikátní trofej, originální dárek, moderní designové sklo, reprodukci starého kusu...cokoliv si budete ze skla přát.
Je předním světovým dodavatelem kompletního řešení v oblasti designového osvětlení. Společnost kombinuje nejmodernější technologie 21. století spolu s řemeslnou dovedností, zručností a dlouholetou praxí sklářských mistrů. Dodává na zakázku kompletní osvětlení interiérů pro prestižní stavby, ať už jsou to soukromé vily a paláce nebo veřejné budovy jako hotely, divadla, kongresová centra nebo církevní objekty.

Specializace společnosti: 3D laser, broušení, foukání, lepení, malování, pískování, rytí, řezání, vodní paprsek, výroba forem, a další.  

Dílna: Design interiéru

Zastoupení společnosti: Ing. Vladimír Žíla, jednatel

Adresa: Smetanova 548, 473 01 Nový Bor

astera

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky