Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Hejral kov a šperk

O společnosti: 
Firmu HEJRAL Kov a šperk založil v roce 1988 Vladimír Hejral jako ryze českou šperkařskou společnost. Ve svých začátcích se zabývala autorskou a zakázkovou výrobou šperků. V průběhu dalších let rozšířila činnost a sériovou výrobu zlatých a stříbrných šperků. V polovině devadesátých let patřila objemem své výroby do první desítky firem v České republice. Od roku 1992 si firma začala budovat pozici na trhu především jako výrobce snubních prstenů, které distribuovala firma.jpgjak pod svojí značkou, tak pod značkou jiných obchodních firem. V současnosti naše firma vyrábí cca 500 vzorů snubních a zásnubních prstenů, které průběžně obměňujeme. VIDEO - Prezentace firmy (rok 1992). Společnost HEJRAL Kov a šperk se po celou dobu své existence zaobírá nekomerčními aktivitami směřujícím k prezentaci autorského šperku, kdy v roce 1994 založila tradici mezinárodních šperkařských sympózií. V roce 2002 začala firma HEJRAL Kov a šperk spolupracovat s módní návrhářkou Soňou Horáčkovou. V současnosti je autorská tvorba šperků Vladimíra Hejrala a modelů Soni Hejralové Horáčkové prezentována na mnohých módních přehlídkách, ale i na projektech prezentace šperku v kontextu s oděvem. V roce 2005 vyvstala v souvislosti s rozšiřováním tvorby firmy potřeba nových forem prezentace. Z tohoto podnětu byla vybudována vlastní galerie - Galerie Béčka. V této galerii je především prezentována vlastní šperkařská tvorba v kontextu s oděvem. Jsou zde pořádány módní přehlídky, výstavy, prezentační a kulturní akce. V roce 2008 firma HEJRAL Kov a šperk slaví 20. výročí založení. Autorská dvojice šperkaře Vladimíra Hejrala a oděvní návrhářky Soní Hejralové Horáčkové již pošesté oblékala a zdobila finalistky MISS Vysočina. Jejich společná tvorba je oceněna zastoupením ve sbírkách několika muzeí. Se šperkařskou tvorbou firmy HEJRAL Kov a šperk se v současnosti můžete setkávat jak na poli komerčním (asi u 400 obchodních partnerů v ČR i na Slovensku), tak na různých oborových výstavách a veletrzích, jakožto i na předváděcích molech módních přehlídek.

Specializace společnosti: Šperky (snubní a zásnubní prsteny, náušnice, aj.)

Dílna: Stříbrnictví

Zastoupení společnosti: Vladimír Hejral, majitel

Adresa: Hlavní 814, 468 51 Smržovka

hejral

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky