Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Lhotský, s.r.o.

O společnosti: 
Tradice Studia tavené skleněné plastiky v Pelechově sahá do 50. let minulého století, kdy jej založili světoznámí sklářští výtvarníci Stanislav Libenský s Jaroslavou Brychtovou. Jejich pokračovatelem a současným majitelem Studia je firma Lhotský, s.r.o., jíž vede Libenského žák Zdeněk Lhotský. Ovládáme celosvětově ojedinělé možnosti sklářského designu. Naše produkce se soustředí na realizace pro výtvarníky a architekty a autorskou tvorbu Zdeňka Lhotského, z jehož kolekce od obřích nádob přes drobnější mísy k fúzovaným a lehaným talířům nabízíme signované kusy z limitovaných sérií.

Specializace společnosti: Tavená skleněná plastika

Dílna: Broušení - tavená plastika

Zastoupení společnosti: Zdeněk Lhotský, jednatel

Adresa: Pelechov 56, 468 22 Železný Brod

lhotsky

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky