Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Moser, a.s.

O společnosti: 
Manufakturu Moser založil v roce 1857 v Karlových Varech vynikající rytec a obchodník Ludwig Moser. V krátké době po otevření sklárny se stal císařským dvorním dodavatelem. Luxusní křišťál Moser je pro svou výjimečnost a krásu používán již více než sto padesát let ve významných domech a palácích panovníků, státníků a vlád. Moser je rovněž vyhledáván osobnostmi, které určují trend luxusního životního stylu.Každý křišťálový výrobek z dílny Moser je originál díky svému designu a ručnímu zpracování. Sklářští výtvarníci a designéři z celého světa vyhledávají možnost realizovat své návrhy z českého křišťálu Moser výjimečného svou kvalitou a nezaměnitelnými barvami. Díky této spolupráci vznikají limitované kolekce a unikátní umělecká díla originálního designu.

Specializace společnosti: Sklo, křišťál

Dílna: Broušení a rytí skla

Zastoupení společnosti: DiS. Lukáš Jabůrek

Adresa: kpt. Jaroše 46, 360 06 Karlovy Vary

moser

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky