Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Právní oddělení

Náplň činnosti

Zajišťuje právní servis pro všechny odbory Krajského úřadu Libereckého kraje, členy rady a  zastupitelstva, poskytuje právní konzultace příspěvkovým organizacím kraje.  Vyřizuje žádosti podané krajskému úřadu či kraji podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Spolupracuje při řešení sporů kraje se třetími osobami, při řešení pracovněprávních problémů či sporů, zastupuje kraj při soudních a správních řízeních všech stupňů. Zajišťuje evidenci smluv uzavíraných krajem či úřadem. Zajišťuje agendu dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů.

Kontakty

Všechny kontakty

Stránka nevybrána

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky