Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Zákon č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů

Právní oddělení zapisuje veřejné funkcionáře Libereckého kraje (zejm. uvolněné zastupitele, vedoucí odborů a oddělení krajského úřadu, ředitele příspěvkových organizací) do registru oznámení o činnostech, oznámení o majetku, oznámení o příjmech a závazcích podle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů, v platném znění, který spravuje Ministerstvo spravedlnosti a který je dostupný na https://cro.justice.cz/.

Právní odbor pro veřejné funkcionáře rovněž generuje v systému registru oznámení přístupové údaje a upozorňuje je na to, v jakých lhůtách mají oznámení do registru podat.


 

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky