Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Vyúčtování mimořádného neinvestičního příspěvku na stipendia 23/24

Příspěvek na zabezpečení stipendií je poskytnut školám zapojeným do Stipendijního programu na období od 1. 9. 2023 do 28. 6. 2024

V rámci tohoto období předkládají školy:

 • průběžnou zprávu o čerpání příspěvku (do 12. 1. 2024),

 • závěrečnou zprávu o čerpání příspěvku a závěrečné vyúčtování, včetně vrácení nevyčerpaných finančních prostředků na účet LK (nejpozději do 6. 9. 2024).

 • Formulář závěrečného vyúčtování (.xlsx)
  12 kB
  04. 01. 2024 13:20
 • Formulář průběžné zprávy (.xlsx)
  11 kB
  05. 01. 2024 14:47
 • Statistický přehled (.xlsx)
  39 kB
  05. 01. 2024 14:47

Postup pro předložení průběžné zprávy:

Formulář průběžné zprávy opatřený razítkem a podpisem statutárního zástupce školy doručte do 12. 1. 2024 na Krajský úřad Libereckého kraje (lze poštou, datovou schránkou, osobně).

Do stejného data odešlete na e-mailovou adresu kveta.sirova@kraj-lbc.cz vyplněnou tabulku se statistickým přehledem vyplacených stipendií (tabulku prosím neposílejte datovou schránkou - POUZE e-mailem). 

Postup pro závěrečné vyúčtování:

Formulář závěrečného vyúčtování opatřený razítkem a podpisem statutárního zástupce školy doručte nejpozději do 6. 9. 2023 na Krajský úřad Libereckého kraje (lze poštou, datovou schránkou, osobně).

Do stejného data odešlete na e-mailovou adresu kveta.sirova@kraj-lbc.cz vyplněnou tabulku se statistickým přehledem výplacených stipendií tabulku prosím neposílejte datovou schránkou - POUZE e-mailem)

Kontaktní osoba:

Bc. Květa Šírová
odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu
Tel: 485 226 637
Email: kveta.sirova@kraj-lbc.cz

Více informací k stipendijnímu programu Libereckého kraje najdete zde.

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky