Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Správní odbor

Náplň činnosti

Samostatná působnost odboru zahrnuje připomínkování právních předpisů pro Liberecký kraj a přípravu materiálů pro volbu přísedících krajského soudu. Co se týče přenesené působnosti, odbor rozhoduje o veřejnoprávních smlouvách mezi obcemi, vyřizuje stížnosti adresované Libereckému kraji. Taktéž poskytuje metodickou pomoc týkající se svobodného přístupu k informacím, úřední desky, správního řádu a k dalším zákonům v oblasti veřejného práva a výkonu státní správy. Více zde.

 

Často hledáte

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky