Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Veřejné opatrovnictví

Aktuality

 

Co nás v nejbližší době čeká ...

Kulatý stůl pro duševní zdraví veřejných opatrovníků

Dne 5. prosince 2024 se koná v budově Krajského úřadu Libereckého kraje (multimediál) setkání zaměřené na psychohygienu veřejných opatrovníků obcí Libereckého kraje. Lektorem kulatého stolu bude paní Mgr. Květuše Sluková, Ph.D.

Akce proběhne jako aktivita projektu oddělení rozvoje a financování sociálních služeb s názvem „Podpora procesů v rámci reformy péče o duševní zdraví v Libereckém kraji“. Setkání je realizováno ve spolupráci s kolegyní Mgr. et Bc. Klárou Zajícovou, koordinátorkou péče o duševní zdraví.

 

Kontakt na pracovníka agendy opatrovnictví KÚ LK

Ing. Jana Vavřichová       
metodik veřejného opatrovnictví
__________________________________

tel.: +420 485 226 928
mob.: +420 778 454 546
e-mail: jana.vavrichova@kraj-lbc.cz 

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky